APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Najlepšie strieľačky pre Android smartfóny v roku 2020

Pozrite si najlepšie strielačky pre Váš smartfón, ktoré si môžete zahrať v roku 2020. Nižšie nájdete celkovo 6 skvelých akčných Android hier.

Smartfóny už dávno nie sú len zariadeniami, ktoré nám slúžia na komunikáciu s našimi priateľmi alebo za účelom práce. Väčšina z nás vo vrecku nosí malé herné konzoly, pričom mnohí to ani netušia. A práve preto Vám nižšie prinášame niekoľko akčných strielačok pre Android smartfóny, ktoré vyčnievajú nad ostatnými hrami v obchode Google Play.

Call of Duty: Mobile

Náš výber začneme hrou Call of Duty, ktorá patrí medzi najlepšie predávané hry naprieč viacerými regiónmi sveta. Táto populárna hra z počítačov a herných konzol sa dočkala aj mobilného prevedenie, do ktorého sa premietlo viacero populárnych herných módov.

  • Team Deathmatch – je štandardným módom, kedy hráč nečaká na nové kolo, ale po zastrelení sa náhodne obnoví a môže opäť hrať. Cieľom tohto módu je nazbierať čo najskôr 50 zabití nepriateľského tímu. Po tom hra končí a začína nové kolo.
  • Frontline – Ide o podobný herný režim ako v prvom prípade s tým rozdielom, že body obnovenia sú pevne dané.
  • Domination – Ide o mód, v rámci ktorého sa zvyšuje počet bodov, ktoré si musí tím udržať, aby vyhral.
  • Search and Destroy – Ide o taktický mód, v ktorom jeden tím musí zničiť určitý bod na hernej mape, a druhý tím ho zas ochraňuje.

PUBG Mobile

PUBG Mobile je ďalšou populárnou hrou, ktorej pôvod je z počítačov. Hlavnou atrakciou tejto hry je PvP Battle Royale režim, v ktorom je na hernom poli 100 hráčov, ktorí stoja proti sebe. Hráči sa ocitnú na opustenom ostrove, po ktorom sú rozmiestnené zbrane, pričom zo začiatku nemá nikto nič. Inými slovami, je na hráčovi aby si čo najskôr našiel zbraň a následne začal bojovať s nepriateľmi. Okrem toho hra ponúka aj možnosť vytvorenia si vlastného tímu, s ktorým môžete súperiť s ďalšími tímami. Tých režimov, resp. módov je samozrejme viacero. PUBG Mobile dokáže poskytnúť hlboký, dobre zaoblený a rozmanitý herný zážitok s grafikou, ovládacími prvkami a výkonom hry, ktorý je dokonale zmenšený pre hranie na mobilných zariadeniach.

PUBG MOBILE: Arcane
PUBG MOBILE: Arcane
Developer: PROXIMA BETA
Price: Free+

Critical Ops

Critical Ops je ďalšou hrou, ktorá vyčnieva nad ostatnými. Celkovo ponúka tri herné režimy.

  • Bomb defusing / deaktivovanie bomby – V tomto režime stoja proti sebe dva tímy. Jeden sa snaží umiestniť bombu a nechať ju vybuchnúť, zatiaľ čo druhý tím ochraňuje jednotlivé miesta pred tým, aby na ňom bola uložená bomba.
  • Tímový Deatchmatch – V tomto režime stoja proti sebe dva tímy, ktorých cieľom je čo najrýchlejšie získať potrebnú hranicu bodov / zabití.
  • Gun Game – Dva tímy bojujú proti sebe, pričom jednotliví hráči idú dopredu pomocou všetkých dostupných zbraní v hre.

Táto hra kombinuje v sebe hry Call of Duty a Counter Strike, vďaka čomu vytvára skvelý herný zážitok. Okrem toho, hru denne aktívne hrá viac ako 1-miliónov aktívnych hráčov. Znamená to, že vždy ju budete mať s kým hrať. Okrem toho, hra sa vyznačuje vysokou rýchlosťou a akčnosťou, ktorú určite oceníte.

Guns of Boom

Guns of Boom je hrou, ktorá sa na prvý pohľad odlišuje od hier vyššie. Ide totiž  o svetlý a farebný kreslený svet. Hra disponuje všetkými potrebnými vlastnosťami kvalitných FPS hier – rýchle a pohotové ovládanie, dobre navrhnuté mapy a zbrane, skvelá hrateľnosť a silná hráčka základňa. Hra si získala svoju popularitu hlavne vďaka 4 vs 4 módu a farebných máp,  ktoré umožňujú taktizovanie tímov.

Guns of Boom Online PvP Action
Guns of Boom Online PvP Action

Tacticool

Tacticool – 5v5 shooter je hrou, ktorá bola ohodnotená obchodom Google Play za jednu z najlepších kompetitívnych  hier roku 2019. Ide o hru, v ktorej proti sebe stoja dva tímy počas 3-minútových zápasov. To, kde hra však vyčnieva nad ostatnými, odhliadnuc od grafiky a skvelej hrateľnosti je to, že hra je založená na reálnej fyzike a umožňuje širšiu interakciu s prostredím. Napríklad, môžete v hre ovládať auto, s ktorým však keď riadne narazíte, tak ho jednoducho pokazíte.

Tacticool - 5v5-Shooter
Tacticool - 5v5-Shooter
Developer: Panzerdog
Price: Free+

Unkilled

Poslednou hrou, ktorú by sme Vám radi dali do pozornosti je Unkilled. Tá je na prvý pohľad inou, ako hry vyššie. Hra obsahuje viac ako 150 misií pre jedného hráča, vrátane viacero režimov pre mód s viacerými hráčmi, ktoré môžete hrať online. Hra bola zároveň  v minulosti ocenená za jednu z najlepších zombie strielačok roka. Nuž, podarí sa Vám odvrátiť apokalypsu zombie, ktorá začala v srdci amerického mesta New York?

UNKILLED - Zombie Schießspiele
UNKILLED - Zombie Schießspiele

Via Androidcentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close