SpravodajstvoTECHNOLÓGIEWindows

Najlepšie korporátne antivirusy pre Windows 10

Jednoznačne najlepšou ochranou pre váš počítač alebo iné zariadenie je kvalitný antivirus. Nový test od AV-TESTu testoval antivirusy vo viacerých aspektoch a my vám prinášame ich hodnotenie.

Av-Test hodnotil tri hlavné aspekty: bezpečnosť, výkonnosť a test použiteľnosti. Bezpečnosť sa z týchto hodnotených vlastností zdá byť najdôležitejšou keďže vyjadruje počet hrozieb, ktoré dokáže antivirus zastaviť.

V tomto ohľade zachytili všetky hrozby len dva antivirusy: Endpoint Security 5.3 od Bitdefenderu a Endpoint Protection 12.1 od Symantecu.

Čo sa týka celkového hodnotenia, tak vo všetkých troch kategóriách dostal plný počet iba Small Office Security 15.0 od Kaspersky Lab. Už spomenutý Endpoint Security 5.3 bol hneď druhý.

Rebríčky korporátnych antivirusov pre Windows 10 si môžete pozrieť nižšie:

antivirus1

antivirus2

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Antivirusy Windows Defender

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close