Filmy a seriálySpravodajstvo

Najlepšie animované seriály na Netflixe, ktoré záujmu hlavne dospelých

Pozrite si výber najlepších animovaných seriálov pre dospelých

Mnohí z nás si z času na čas radi pozrú dobrý film, či seriál. V tomto článku by sme vás chceli upozorniť na niekoľko zaujímavých animovaných seriálov, ktoré však skôr záujmu dospelé publikum. Všetky sú okrem iného dostupnými prostredníctvom platformy Netflix.

BIG MOUTH

BIG MOUTH je prvým animovaným seriálom, ktorý nám padol do oka. Ide o sitcom, ktorý zachytáva skupinu študentov v dospievajúcom veku. Príbeh sa však primárne točí okolo Nicka Krolla a Andrewa Goldberga, s ktorými môžete prežiť všetky hrôzy, ale aj radosti puberty znova. Mimochodom, pravdepodobne ide o jeden z najneslušnejších animovaných seriálov vôbec.

Len pre zaujímavosť, za seriálom stoja tvorcovia populárneho sitcomu Family Guy.

Paradise PD

Paradise PD je ďalší seriál, ktorý vyčnieva nad ostatnými.  Príbeh sa točí primárne okolo mladíka, ktorý začal pracovať na nefungujúcej policajne stanici, ktorú vedie jeho otec. Okrem iného každý člen policajnej stanice je tak trochu svojský – psychopatická policajtka, pes, ktorý miluje drogy, senilný dôstojník a podobne. Podarí sa im však udržať poriadok v meste? Veruže áno, ale väčšinou za tým stojí náhoda.

Rick and Morty

Ďalší seriál, ktorý vyčnieva nad ostatnými, je Rick and Morty. Príbeh sa točí okolo dedka (Rick), ktorý je mimochodom alkoholik, a okolo jeho vnuka (Morty). Rick je šialeným vedcov, ktorý je schopný cestovať v čase, do iných dimenzií a podobne, zatiaľ čo Morty je podpriemerný študent. Rick, ktorý sa usadil v garáži svojej dcéry, začne ťahať svojho vnuka na nepredstaviteľné dobrodružstvá, ktoré sú plné najčudnejších stvorení, ktoré im mnohokrát idú po krku. 

BoJack Horseman

BoJack Horseman je seriál, ktorý sa rozbieha o niečo pomalšie, ale neskôr to stojí za to. Seriál zachytáva príbeh vyhasnutej Hollywoodskej hviezdy – depresie, závislosti, traumy, sexismus a podobne. Hlavnú úlohu tu hrá BoJack – napoly muž a kôň, ktorý svoje sebadeštrukčné správanie prenáša aj na svoje okolie.

Exorcist

Exorcist je seriál, za ktorým mimochodom stoja  naši susedia, Poliaci. Príbeh zachytáva Bogdana Bonera, ktorý vykonáva práce všetkého druhu… a na pol úväzku je aj exorcista. Okrem iného si rád pochutná aj na dobrej fľaške alkoholu, pričom sa nezľakne žiadnej úlohy.

Aké animované seriály sledujete vy? Dajte nám ich nižšie v komentároch vedieť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close