Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Najlepší korporátny anti-vírus pre Windows 10

Je nový rok a známy nemecký bezpečnostný inštitú AV-TEST opätovne vydal rebríček najlepších anti-vírusov pre korporátné účely. Samozrejme, kvalita týchto anti-vírusov sa nevzťahuje len na korporácie, ale aj na bežných používateľov. Hlavný rozdiel je v tom, že zatiaľ čo bežný používateľ využije hlavne vyhľadávanie a odstraňovanie hrozieb, tak korporátni užívatelia vyžadujú aj pokročilé funkcie manažmentu a nastavovania.

Najlepší anti-vírus pre Windows 10 podľa AV-TEST

Zdroj: AV-TEST

Nie je to žiadnym prekvapením, ale Kaspersky opäť vyhral. Táto spoločnosť sa už dlhodobo udržuje na popredných priečkach. Kaspersky získal v 3 hodnotených kategóriach maximum bodov. V ochrane, výkonnosti, aj použiteľnosti. Zvyšok následujúcich spoločností a ich produktov si môžete pozreť na obrázku.

Aj napriek používaniu týchto programov je najväčšou zárukou bezpečnosti neotvárať neoverené a nedôveryhodné linky, sťahovanie a otváranie podozrivého softwaru a samozrejme, nutnosť aktualizovať svoj systém.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close