RecenzieSpravodajstvo

Najlacnejší telefón s Windows Phone 8.1 je od Prestigia a nie od Nokie

Na Česko-slovenský trh sa dostal najlacnejší mobil s operačným systémom Windows Phone 8.1, je ním Prestigio Multiphone 8400 DUO, ktorý za cenu necelých 80 eur ponúka skvelý výkon. Srdce telefóny tvorí štvorjadrový procesor, ale nie hoci aký, jedná sa o Qualcomm MSM8212 s frekvenciou 1,2 GHz, ktorému sekunduje 512 MB Ram. O fotografie s Vám bude starať 8 MPx fotoaparát s autofokusom a automatickým zaostrovaním, ktorý v tejto cenovej hladine určite nie je raritou. Niekde sa šetriť predsa len muselo, displej dosahuje veľkosť „len“ 4 palce, čo môže byť pre niekoho obmedzujúce. Rozlíšenie displeja je 800 x 480 bodov, ale vzhľadom na veľkosť displeja nemáme proti nižšiemu rozlíšeniu žiadne výhrady.

(budeme sa Vám snažiť priniesť čoskoro vlastnú recenziu tohto zariadenia)
 

Telefón je dostupný už aj v slovenských obchodoch. Kúpili by ste si takýto telefón pri cene 80 eur?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close