SpravodajstvoXiaomi

Najbližšie globálne Xiaomi predstavenie nebude len o Xiaomi 11T: Dočkáme sa i ďalších modelov!

Modely zo série Xiaomi 11T sa podľa najnovších informácií dočkajú i ďalších zariadení po svojom boku. Uvidíme tak Mi 11 Lite NE i tablety.

Nové produkty od čínskej spoločnosti Xiaomi budú predstavené už o pár dní a zlatým klincom programu má byť predstavenie modelov z radu Xiaomi 11T. Táto modelová séria má pozostávať z dvoch modelov, pričom základný model získa čipset MediaTek Dimensity 1200. Jeho vylepšená Pro verzia zasa vlajkový Snapdragon 888 od Qualcommu. Podľa najnovších informácií z portálu Gizmochina.com však neostaneme len pri dvoch modeloch a predstaveného toho bude oveľa viac. Na čo všetko sa tak môžeme tešiť už v stredu, 15. septembra? Pozrite sa na to spolu s nami!

Mi 11 Lite NE i nová generácia tabletov

Podľa najnovších informácií a leakov pomaly zisťujeme, že predstavenie nových Xiaomi produktov v septembri bude veľkolepejšie, ako sme si pôvodne mysleli. Medzi vrcholné smartfóny z radu Xiaomi 11T, ktoré budú na hlavnom programe sa teda zrejme zaradí i nová generácia z vlajkovej línie. Mi 11 Lite NE, ktorý má nahradiť nedostatkový Mi 11 Lite 5G, tak zrejme príde po boku dlhoočakávaných modelov.

Aby sme si pripomenuli výbavu očakávaného Mi 11 Lite NE, rovnako pôjde o 5G model ako jeho „materský“ smartfón. Najväčšou úpravou v smartfóne má byť použitie 6nm čipsetu Snapdragon 778G namiesto nedostatkového 5nm Snapdragonu 780G. A i keď pôjde o mierne slabší čipset, výkonu tento model ponúkne viac než dosť. Neočakávame však väčšie zmeny v porovnaní s pôvodným Mi 11 Lite 5G a rovnako má ísť o cenovo dostupný ultratenký model.

Po boku týchto troch smartfónov však má prísť i ku globálnemu odhaleniu novej generácie tabletov, ktoré sa dostávajú opäť do módy. Nie je však známe, či Xiaomi predstaví všetky tri modely zo série Mi Pad 5 i na globálnej pôde. Ak si však robíte zálusk na nové tablety, k ich predstaveniu má prísť už o pár dní. Cena modelu s WiFi pripojením vo verzii 6 + 128GB má byť na úrovni približne 399€.

Xiaomi 11T ako zlatý klinec programu

Samozrejme hlavným bodom predstavovania budú už spomínané modely z radu Xiaomi 11T. Tie majú prísť s čipsetmi ako od MediaTeku, tak i od Qualcommu, aby si na svoje prišli ako milovníci čipsetov z radu Snapdragon, tak i fanúšikovia cenovo dostupných modelov s kompromismi. Navyše bolo avizované, že práve v týchto modeloch má debutovať 120W nabíjanie na globálnom trhu a priniesť majú i 120Hz AMOLED displej.

Xiaomi 11T Pro
Predpokladaný dizajn modelu Xiaomi 11T Pro. Zdroj: Xiaomiadictos.com

Novinkou pre tieto smartfóny má byť príchod novej aktualizačnej politiky Xiaomi. Tá má mať v programe až 3 veľké aktualizácie systému Android, takže tieto modely predstavené s Androidom 11 sa dočkajú až Androidu 14. Po uplynutí troch rokov má však Xiaomi dodávať do modelov ešte rok bezpečnostné záplaty.

Na ktoré zariadenie z programu sa tešíte najviac? A plánujete kúpu niektorého z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close