NávodySpravodajstvo

Nainštalujte si Android Auto aplikáciu do Vášho smartfónu už dnes | NÁVOD

Takto si nainštalujete Android Auto aplikáciu do Vášho smartfónu už dnes, a to aj napriek tomu, že ešte nie je oficiálne dostupná na Slovensku.

Android Auto je platforma, ktorá existuje už niekoľko rokov, bohužiaľ však nie je oficiálne dostupná na Slovensku, a z toho dôvodu ju nemôžu (oficiálne) šoféri aktívne používať.  A práve preto Vám nižšie prinášame návod, ako je možné aplikáciu nahrať manuálne do vášho smartfónu.

Android Auto aplikacia_1
Zdroj: VoSveteit.sk

Návod ako nainštalovať aplikáciu Android Auto

Čo budete potrebovať?

Smartfón s operačným systémom Android, inštalačný súbor aplikácie Android Auto, Auto s  funkciou zrkadlenia telefónu


Ako prvé si stiahnite aktuálnu verziu  aplikácie Android Auto. Nájdete ju na tomto odkaze (pozn. redakcie: nezľaknite sa šialeného množstva reklám. Jednoducho sa treba k  inštalačnému súboru preklikať).

Inštalačný súbor teraz otvorte v  smartfóne a aplikáciu nainštalujte (pozn. redakcie: je možné, že Vás smartfón vyzve, aby ste povolili inštaláciu aplikácií z neoverených zdrojov. Bez toho Vás smartfón nepustí aplikáciu nainštalovať).

Android Auto navod ako nainstalovat aplikaciu_5
Zdroj: VoSveteit.sk

Potom, ako nainštalujete aplikáciu, tak ju otvorte. Vyzve Vás k  udeleniu povolení pre prístup k hovorom, správam, a podobne. Všetko treba odsúhlasiť. Následne budete môcť  prepojiť aplikáciu s autom.

Mimochodom, aplikácia Android Auto ponúka hlasové ovládania aj v  Slovenčine.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close