NávodySpravodajstvo

Nainštalujte si Android Auto aplikáciu do Vášho smartfónu už dnes | NÁVOD

Takto si nainštalujete Android Auto aplikáciu do Vášho smartfónu už dnes, a to aj napriek tomu, že ešte nie je oficiálne dostupná na Slovensku.

Android Auto je platforma, ktorá existuje už niekoľko rokov, bohužiaľ však nie je oficiálne dostupná na Slovensku, a z toho dôvodu ju nemôžu (oficiálne) šoféri aktívne používať.  A práve preto Vám nižšie prinášame návod, ako je možné aplikáciu nahrať manuálne do vášho smartfónu.

Android Auto aplikacia_1
Zdroj: VoSveteit.sk

Návod ako nainštalovať aplikáciu Android Auto

Čo budete potrebovať?

Smartfón s operačným systémom Android, inštalačný súbor aplikácie Android Auto, Auto s  funkciou zrkadlenia telefónu


Ako prvé si stiahnite aktuálnu verziu  aplikácie Android Auto. Nájdete ju na tomto odkaze (pozn. redakcie: nezľaknite sa šialeného množstva reklám. Jednoducho sa treba k  inštalačnému súboru preklikať).

Inštalačný súbor teraz otvorte v  smartfóne a aplikáciu nainštalujte (pozn. redakcie: je možné, že Vás smartfón vyzve, aby ste povolili inštaláciu aplikácií z neoverených zdrojov. Bez toho Vás smartfón nepustí aplikáciu nainštalovať).

Android Auto navod ako nainstalovat aplikaciu_5
Zdroj: VoSveteit.sk

Potom, ako nainštalujete aplikáciu, tak ju otvorte. Vyzve Vás k  udeleniu povolení pre prístup k hovorom, správam, a podobne. Všetko treba odsúhlasiť. Následne budete môcť  prepojiť aplikáciu s autom.

Mimochodom, aplikácia Android Auto ponúka hlasové ovládania aj v  Slovenčine.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android Android Auto navod

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close