Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Nadstavba MIUI 12 pre Poco F2 Pro je dostupná už vo všetkých regiónoch sveta

V súčasnosti je dostupných celkovo 5 rôznych variant modelu smartfónu Poco F20 Pro, ktoré sa od seba líšia typom distribúcie

Spoločnosť Poco, ktorá patrí pod krídla Xiaomi ešte v máji predstavila smartfón Poco F2 Pro, ktorý bol len premenovaným smartfónov Redmi K30 Pro. Zariadenie prišlo s MIUI 11 a Androidom 10. Neskôr v júni spoločnosť pre smartfón uvoľnila Android 11 Beta. Najnovšie zariadenie dostáva MIUI 12 naprieč všetkými regiónmi sveta. Informuje o tom portál Gizmochina.com.

V súčasnosti je dostupných celkovo 5 rôznych variant modelu smartfónu Poco F20 Pro, ktoré sa od seba líšia typom distribúcie. Ide konkrétne o čínsku verziu (Redmi K30 Pro), globálnu, európsku, ruskú a indonézsku (Poco F20 Pro). 

Aktualizácia s nadstavbou je aktuálne uvoľňovaná pre všetky distribúcie

Zároveň treba dodať, že Xiaomi uvoľňuje aktualizáciu priebežne. Znamená to, že nie všetci používatelia musia v jednom momente evidovať dostupnosť aktualizácie. Ak patríte medzi používateľov, ktorí aktualizáciu ešte neevidujú, tak je to otázka len niekoľkých dní, najviac týždňa až dvoch, kým ju budete mať dostupnú prostredníctvom OTA.  Nižšie si môžete pozrieť jednotlivé zostavenia MIUI 12 pre konkrétne regióny.

Redmi K30 Pro

  • China – V12.0.2.0.QJKCNXM

POCO F2 Pro

  • Global – V12.0.1.0.QJKMIXM
  • EEA – V12.0.1.0.QJKEUXM
  • Indonesia – V12.0.1.0 QJKIDXM
  • Russia – V12.0.1.0.QJKRUXM

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close