Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Nadstavba MIUI 11 bude dostupná aj pre Pocophone F1

Očakávaná aktualizácia nakoniec príde aj na celkom zabudnutý Pocophone F1

Spoločnosť Xiaomi len nedávno predstavila tri naozaj zásadné novinky. Najväčšou novinkou z tejto trojice je bezpochyby smartfón MIX Alpha, ktorý môžme určite považovať za jeden z najrevolučnejších kúskov tohto roka. Druhou novinkou v poradí je predstavenie 5G modelu vlajkového smartfónu Xiaomi Mi 9, na ktorý sme čakali už pomerne dlhú dobu. V poradí treťou novinkou je aj oficiálne predstavenie nadstavby MIUI 11, ktorá je založená na najnovšom operačnom systéme Android 10. Čínsky gigant počas predstavenia nadstavby zverejnil aj zoznam smartfónov, ktoré novú aktualizáciu nadstavby obdržia. Bohužiaľ, na zozname sa však nenachádzal jeden z najzaujímavejších smartfónov minulého roka.

Veľký otáznik nad modelom Pocophone F1

Čínsky gigant totižto počas predstavenia novej verzie nadstavby MIUI zabudol na jeden z najpopulárnejších smartfónov minulého roka, ktorým je práve Pocophone F1, skrátene aj Poco F1. Nad dostupnosťou aktualizácie, ako aj nad samotnou značkou Poco, už niekoľko mesiacov visel veľký otáznik, ktorý doposiaľ nebol adekvátne vyriešený, či objasnený. I keď novinky o samotnej značke alebo nástupcovi Poco F2 žiaľ neprinášame, majiteľov minuloročného modelu určite potešíme.

Aktualizácia MIUI 11 totižto na smartfóny Xiaomi Poco F1 časom dorazí, čo len pred niekoľkými hodinami potvrdil riaditeľ značky Poco, Alvin Tse, na svojom profile na sociálnej sieti Twitter. Bohužiaľ, dátum dostupnosti aktualizácie zatiaľ prezradený nebol, no očakávame, že Poco F1 bude aktualizovaný po boku väčšiny smartfónov z výrobne Xiaomi. O bližších detailoch vás budeme určite informovať.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
MIUI 11 Poco F1 Xiaomi Xiaomi Poco F1 Xiaomi Poco F1 MIUI 11
Close
Close