NovinkyŠPEKULÁCIEWindows 10 Mobile

Naddela: „pracujeme na kategórii zariadení, ktoré prinesú novú formu, nové funkcie, novú pridanú hodnotu“. Hovoril o Surface Phone?

Nedávno sme vám priniesli správy o tom, že Microsoft pracuje na novom zariadení, ktoré by malo priniesť úplne nový vietor na Windows 10 Mobile platformu a hoci mnohí z nás očakávali, že sa tohto zariadenia dočkáme na Windows 10 evente tak sa tak nestalo.

CEO Microsoftu Satya Nadella pre portál WSJ povedal:

„Dnes máme zariadenia, ktoré sú telefónmi. Ale miesta kde sa sústreďujeme sú jedinečné, s ktorými môžeme robiť unikátne veci. Napríklad, máme telefón, ktorý môže nahradiť váš PC, tak isto máme tablet, ktorým vieme nahradiť laptop. To sú kategórie, ktoré chceme vytvárať. Potrebujeme novú formu, nové funkcie, novú pridanú hodnotu.“

V spojitosti so slovami Terryho, ktorý uisťoval partnerov Microsoftu že spoločnosť pracuje na mobilnom zariadení novej generácie, ako aj únikom informácií ktoré priniesol portál NokiaPowerUser by Nadelaa mohol naznačovať, že sa čoskoro dočkáme dlho očakávaného Surface Phone zariadenia.

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close