Spravodajstvo

Na Youtube pribudnú reklamy, ktoré nebude možné preskočiť

Ak patríte medzi video žrútov, ktorí trávia na serveroch Youtube svoj voľný čas tak vás touto správou určite nepotešíme. Na serveroch Youtube pribudnú reklamy, ktoré nebude možné preskočiť. Oznámila to spoločnosť prostredníctvom svojich stránok.

Nepreskočiteľné reklamy budú mať v rukách tvorcovia videí

Nová funkcia dáva tvorcom obsahu širšie možnosti monetizácie videí. Po novom ich tvorcovia budú mať možnosť pridania reklamy, ktorú nebude možné preskočiť. Zároveň Google pridáva možnosť hromadného spravovania reklám. Znamená to, že napríklad tvorcovia obsahu budú môcť aplikovať zmeny už aj na existujúce videá prostredníctvom „jedného“ kliku.

Vyššie popísaná zmena bude prístupná pre tvorcov videí od nasledujúceho týždňa.

Poslednou výraznou zmenou v oblasti vkladania reklamy do videí bolo zníženie časového limitu neprekročiteľných reklám z 30 sekúnd na 20 sekúnd. Táto zmena nastala začiatkom tohto roka.

Zdroj: Youtube via TheVerge.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky