Spravodajstvo

Na Youtube pribudnú reklamy, ktoré nebude možné preskočiť

Ak patríte medzi video žrútov, ktorí trávia na serveroch Youtube svoj voľný čas tak vás touto správou určite nepotešíme. Na serveroch Youtube pribudnú reklamy, ktoré nebude možné preskočiť. Oznámila to spoločnosť prostredníctvom svojich stránok.

Nepreskočiteľné reklamy budú mať v rukách tvorcovia videí

Nová funkcia dáva tvorcom obsahu širšie možnosti monetizácie videí. Po novom ich tvorcovia budú mať možnosť pridania reklamy, ktorú nebude možné preskočiť. Zároveň Google pridáva možnosť hromadného spravovania reklám. Znamená to, že napríklad tvorcovia obsahu budú môcť aplikovať zmeny už aj na existujúce videá prostredníctvom „jedného“ kliku.

Vyššie popísaná zmena bude prístupná pre tvorcov videí od nasledujúceho týždňa.

Poslednou výraznou zmenou v oblasti vkladania reklamy do videí bolo zníženie časového limitu neprekročiteľných reklám z 30 sekúnd na 20 sekúnd. Táto zmena nastala začiatkom tohto roka.

Zdroj: Youtube via TheVerge.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Spomínate si na Motorolu Razr? Takto by mohlo vyzerať jej znovuzrodenie v roku 2019
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close