SpravodajstvoTECHNOLÓGIE

Na udalosti 23. mája Microsoft „ukáže svetu, čo bude ďalej“

23. mája sa v čínskom Šanghaji uskutoční dlho očakávaná udalosť Microsoftu. Na svojej stránke však neposkytol žiadne detailné informácie o tom, čo presne môžeme od tohto podujatia očakávať. Nezverejnil na nej nič viac ako dátum a miesto konania udalosti. Láka na ňu však hláškou, že „ukáže svetu, čo bude ďalej“, čím pravdepodobne naráža na predstavenie svojich budúcich produktových plánov.

Udalosť roka

Podľa informácií portálu Windowscentral Microsoft odhalí informácie o novom hardvéri. Na udalosti bude prítomný aj vedúci zariadení spoločnosti Panos Panay, ktorá tento týždeň odhalila nový Surface Laptop, so systémom Windows 10 S, a dočkáme sa aj „globálnych a regionálnych“ noviniek.

Z týchto všeobecných informácií môžeme len hádať, čo v skutočnosti Microsoft na tejto udalosti oznámi. Spoločnosť už dlhšie tvrdí, že pripravuje spustenie svojho nového Surface Pro 5, ktorý by mal byť skromnou evolúciou svojho predchodcu. Budúci týždeň Microsoft tiež hosťuje developerskú konferenciu Build 2017, kde sa zameria predovšetkým na svoj softvér a platformy.

Zdroj: news.microsoft.com, windowscentral.com, vlastný (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
23. maj Build 2017 konferencia Microsoft udalost roka zariadenia
Close
Close