SpravodajstvoXiaomi

Na trh mieri vylepšená verzia smartfónu Xiaomi Mi Max 3

Pri predstavení smartfónu Xiaomi Mi Max 3 spoločnosť oficiálne oznámila, že smartfón bude dostupný v dvoch verziách. Aktuálne dostupná verzia je 4GB/64GB a v nasledujúcich dňoch by mala konečne prísť na trh výkonnejšia varianta v podobe 6GB/128GB.

Xiaomi Mi Max 3 okrem veľkého displeja ponúka aj výkonný hardware

Xiaomi Mi Max 3 je smartfón, ktorý sa nemusí hanbiť za seba po žiadnej stránke. Z hľadiska dizajnu vychádza z najnovších štandardov spoločnosti –  zmenšujúce sa hrany okolo displeja (6,9“ FULL HD+), v ktorých je umiestnená 8MPx kamera (Samsung S5K4H7, 1.12μm. f/2.0), reproduktor, senzory a mierne zaoblený hrany po bokoch. Zadná strana zariadenia je vyhotovená z prémiového materiálu, z ktorého vyčnieva dvojica fotoaparátov  (12MPx – Samsung S5K2L7, 1.40μm, f/1.9 a 5MPx – Samsung S5K5E8) spolu s bleskom a mierne utopeným skenerom odtlačkov prstov.

Xiaomi Mi Max 3 displej
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska výkonnú ponúka procesor Qualcomm Snapdragon 636 s 8-jadrami a maximálnou pracovnou frekvenciou 1,8GHz a grafickým čipom Adreno 509.  Smartfón ďalej ponúka nadstavbu MIUI 9.5 v kombinácii s Androidom 8.1 (Oreo). Ďalej sa chváli extrémne veľkou batériou 5500mAh, technológiou Quick Charge 3.0 a podporou reverzibilného nabíjania. Inými slovami smartfón je možné použiť ako Power Bank.

Xiaomi Mi Mix 3 kamera
Zdroj: produktová fotografia

Cenovo by smartfón sa mal pohybovať okolo 300€.

Xiaomi Mi Max 3 Phabet v 4GB/64GB verzii nájdeš tu. S kupónom „ZLXIAOMIMAX364“ zrazíš cenu o 60€ 

Zdroj: XiaomiToday.com, obrázky: produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close