HuaweiSpravodajstvo

Na Slovensku sa bude predávať Huawei P30 a P30 Pro v exkluzívnej farbe „Amber Sunrise“

Najlepší fotomobil na trhu, Huawei P30, resp. Huawei P30 Pro sa bude na Slovensku predávať v exkluzívnom oranžovom prevedení

Najlepší fotomobil na trhu, Huawei P30, resp. P30 Pro sa bude na Slovensku predávať v exkluzívnom oranžovom prevedení. Informuje o tom spoločnosť Huawei.

Huawei P30 a P30 PRO Amber Sunrise

Oranžové sfarbenie telefónu nie je vôbec tak bežným ako sa môže na prvý pohľad zdať. A to z dôvodu, že farbu je potrebné naniesť na sklo. Vývojárom sa podarilo transformovať túto víziu do reality pomocou vrstvenia, ktoré vytvára efektné odlesky a zdôrazňuje hladkú štruktúru povrchu. Gradientná úprava pri dopade.

Zdroj: tlačová správa

Huwei sa touto úpravou chce vyradiť z klasického ponímania ich smartfónov ako len najlepších fotomobilov na trhu, ale chce byť vnímaná aj ako trendsetter v oblasti dizajnu. Posúdenie či sa jej to podarilo necháme na Vás.

Huawei zároveň píše, že telefón v tomto farebnom prevedení „Amber Sunrise“ je v predaji na Slovensku od 1. júla. Teda od včerajšieho dňa. Koncová odporúčacia cena zariadenia P30 je 699€, za TOP model P30 Pro si záujemcovia priplatia ďalších 200€.

Aktuálnu cenu zariadení si môžete pozrieť nižšie prostredníctvom Heureky nižšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close