ANDROIDSpravodajstvo

Na pulty obchodov údajne mieri vlajková loď Nokia 8. Cenovka zariadenia mnohých prekvapí

Nokiu netreba nikomu určite zvlášť predstavovať a to ani v súvislosti s poslednými predstavenými smartfónmi a to hlavne v kategórii strednej triedy. V každom prípade sa tento rok očakáva od ex-Fínov, že predstavia ešte smartfón, ktorý by mohol bojovať s tými najlepšími (konkrétne sa hovorí o Nokii 9).

Objavili sa však informácie týkajúce sa iného zariadenia. Podľa známeho leakera Evan Blass by sa na pult predajní mohla dostať Nokia 8 a to už od 31.júla.

Zariadenie má priniesť okrem procesora Snapdragon 835 aj duálny fotoaparát s optikou Zeiss.  Zariadenie by malo ďalej disponovať 5.3“ displejom s QHD rozlíšením a operačnou pamäťou 4GB RAM (špekuluje sa aj o verzii s 6GB). Cena zariadenia by mala byť údajne okolo 600€.

Zdroj: Twitter, engadget

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close