NovinkyZariadenia

Na MWC 2018 spoločnosť Ulefone predstavila jeden z najkrajších smartfónov za posledné roky. Ako sa vám pozdáva T2 Pro?

MWC 2018 je v plnom prúde a doteraz sme mohli byť svedkami viacerých zaujímavých predstavení či už smartfónov tak aj inej elektroniky. Najnovšie však kúsok z kuchyne spoločnosti Ulefone, ktorá pomaly, ale isto dobíja aj európsky trh doslova priťahuje oči nadšencov najnovších technológií.

Ulefone T2 Pro je jedným z najkrajších smartfónov vôbec

Spoločnosť Ulefone na MWC 2018 predstavila jeden z najkrajších smartfónov vôbec – T2 Pro. Telefón ako môžete vo videu nižšie vidieť ponúka takmer bez rámčekové telo okolo displeja. V hornej časti nájdeme podobný výrez ako v prípade iPhone X zariadenia spolu s selfie fotoaparátom s rozlíšením 16MP a senzormi. Predný zobrazovací panel o veľkosti 6,7“ poskytuje FULL HD+ rozlíšenie s pomerom strán 19:9. Telefón ďalej ponúka najnovší procesor z kuchyne spoločnosti MediaTek – Helio P70, ktorý bol predstavený dva dni dozadu. O multitasking sa stará operačná pamäť o kapacite 8GB spolu so 128GB úložným priestorom. Na zadnej strane nájdeme dvojicu fotoaparátov s rozlíšením 21MP a 13MP  spolu s bleskom. Pozornému oku určite nemohla uniknúť absencia čítačky prstov. Tá je totiž implementovaná priamo v displeji zariadenia.

Smartfón ďalej ponúka batériu s kapacitou 5000mAh. Poháňaný je operačným systémom Android Oreo 8.0. Predávať by sa mal za 380€, resp. 470$.

Zdroj: GizChina (Youtube kanál)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close