SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Na MWC 2017 bol vo vytríne vynovený HP Elite X3. Príde druhá generácia?

Hoci na MWC 2017 pre Windows fanúšikov toho nebolo až tak veľa, teda čo sa týka smartfónov hoci aj tie boli spomenuté spoločnosť Alcatel, ktorá oznámila dostupnosť zariadenia Idol 4S pre Európu.

Windows fanúšikovia si však všimli vo vytríne spoločnosti HP mierne vynovenú vlajkovú loď Elite X3, naznačila tak spoločnosť vývoj jeho nástupcu alebo daný model je určený len na prezentačné účely? Na túto otázku dnes odpoveď nepoznáme, ale to nám nebráni sa pozrieť na to zblížia.

Ako môžete na obrázkoch nižšie vidieť, tak na prvej fotografii boli presunutá kamera z jednej strany na druhú, úpravy sa dočkal tak isto aj samotný rámik zariadenia a pribudli tak isto aj kovové prvky. Na druhom obrázku je zas zachytený vrch telefónu, kde je možné vidieť zmenu v podobe dvojice prepážok ako je tomu napríklad pri iPhone či zariadeniu Alcatel Idol 4S.  Výrobca takto pravdepodobne manévroval so signálom antény.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close