AppleŠPEKULÁCIE

Na internete sa objavili ďalšie informácie o nadchádzajúcom iPhone 9 a iPhone X Plus

September sa nezadržateľne blíži a spolu s ním aj predstavenie nových smartfónov od spoločnosti Apple. Tá si pre nás tento rok momentálne pripravuje zrejme dvojicu nových zariadení – iPhone 9 a iPhone X Plus. Spoločne so skracujúcou sa dobou do konferencie, sa na internete objavujú aj nové odhalené a uniknuté informácie o týchto smartfónoch, vďaka čomu nám pred ich predstavením dávajú aspoň ako takú predstavu o ich dizajne a špecifikáciách. Pozrime sa spoločne na najnovšie uniknuté informácie, ktoré sa objavili na video-platforme Youtube.

iPhone X Plus vybavený až s trojitým snímačom fotoaparátu

Najnovšie video zobrazuje všetky nadchádzajúce generácie smartfónov od nakusnutého jablka. Video natočil známy leaker Shai Mizrachi, ktorý s podobnými videami prišiel už pri minulých generáciách a treba podotknúť, že sa nikdy nemýlil. Na videu sa nachádzajú dve verzie iPhonov – 6,5-palcová a 6,1-palcová. Návrhy sú na prvý pohľad výrazne podobné predchádzajúcej generácii iPhonov. Najväčšou novinkou je ale zadná časť týchto zariadení. 6,1-palcový iPhone 9 je vybavený fotoaparátom jedným objektívom fotoaparátu, zatiaľ čo iPhone X Plus (6,5-palcový) je vybavený až trojitým snímačom fotoaparátu. Vo videu sa taktiež nachádza aj približné rozloženie prvkov na prednej strane zariadenia a na prvý pohľad to vyzerá tak, že oba smartfóny budú na prednej strane disponovať nie moc vkusným výrezom, kde sa bude nachádzať predná kamera a príslušenstvo pre FaceID.

USB-C adaptér pre rýchle nabíjanie

Ďalšou novinkou je aj novo-odhalený USB-C adaptér pre rýchle nabíjanie budúcich iPhonov. Nový adaptér prichádza s výstupmi 5V / 3A (15W) a 9V / 2A (18W), čo je oproti momentálnym 5W výrazný skok dopredu. Rýchle nabíjanie podporuje už aj predošlá generácia iPhonov, no pribalené nabíjačky potrebným výkonom nedisponujú a zákazníci sú tým pádom odkázaní na iné značky.

Zdroj: mspoweruser.com

Na záver by sme radi uviedli, že sa jedná o uniknuté informácie a na videu sa nachádzajú iba prototypy zadných strán novej generácie iPhonov. Preto tieto informácie berte s rezervou a nepovažujte ich za 100 percentne overené informácie.

Zdroj: mspoweruser.com, úvodný obrázok (Youtube)

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close