SpravodajstvoZariadenia

Na internete sa objavila prvá reálna fotografia ešte nepredstaveného smartfónu Motorola Razr. Páči sa Vám?

Na internete sa objavila prvá reálna fotografia zariadenia Motorola Razr, ktorá odhaľuje kompletný dizajn zariadenia.

Spoločnosť Motorola približne 2-týždne dozadu zdieľala video, v  ktorom prezradila, že 13. novembra plánuje predstaviť „niečo“ veľké. Hoci nezverejnila čo, tak mnohí predpokladajú, že sa jedná o skladateľný smartfón Motoral Razr, na ktorom spoločnosť už dlhšie pracuje. Niekoľko sekundové video, ktoré spoločnosť zdieľala si môžete pozrieť nižšie.

V  súčasnosti nevieme ako bude zariadenia oficiálne vyzerať, a to aj napriek tomu, že sme videli viacero redenrov, ktoré vychádzali z patentov spoločnosti. Najnovšie sa na internete však objavila fotografia reálneho smartfónu, ktorá odhaľuje kompletný dizajn. Ťažko povedať, či sa jedná len o prototyp alebo o finálny produkt, ale s veľkou pravdepodobnosťou dizajn nebude moc odlišným.

moto-razr-skladatelny smartfon
Via mspoweruser.com

Okrem reálnej fotografie vyššie, obehli internet aj ďalšie fotky, tentokrát sa však jedná o  produktové snímky smartfónu, ktoré kompletne zachytávajú dizajn zo všetkých uhlov. Upozornil na ne portál phonandroid.

Predpokladané špecifikácie zariadenia sú:

  • Procesor Qualcomm Snadpragon 710.
  • Hlavný displej: 6,2“ s  rozlíšením 2142 x 876 bodov od spoločnosti BOE.
  • Sekundárny displej: 2,69“ s  rozlíšením 800 x 600 bodov od spoločnosti BOE.
  • 4/6GB RAM v  kombinácii so 64/128GB úložným priestorom.
  • Vstavaná batéria s  kapacitou 2510mAh.
  • Očakávaná cena približne 1 500 $.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close