Spravodajstvo

Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940

Na internete sa objavila fotografia pripravovanej Lumie 940, ktorá ako keby z oka vypadla jej predchodcovi 930. Avšak nájdeme aj tu drobné rozdiely. Pozornému oku určite neušlo rôzne rozmiestnenie prvkov ako je reproduktor, ktorý sa posunul z dolného rohu oveľa vyššie, vedľa fotoaparátu. Druhou zmenou je posun je presunutie prisvetľovacích diód, ktoré sa dostali nad fotoaparát a zmiznutie označenia „PureView“, ktoré fínske Nokie zdobilo viac ako tri roky.

Pripravovaná Lumia 940
Pripravovaná Lumia 940

Podľa dostupných informácií predný displej by mal mierne „narásť“ na 5,2“ palca s rozlíšením QHD. Srdce telefónu by mal tvoriť 6 – jadrový procesor od Qualcomu Snapdragon 808, posledným známym údajom je veľkosť batérie, ktorá bude mať kapacitu 3000 mAh.

Oficiálneho predstavenia telefónu by sme sa mali dočkať počas predstavenia Windows 10 pre mobilné zariadenia.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close