NovinkyZaujímavosti

Na Facebooku už niekoľko dní môžete nájsť bazár pod kolónkou „Marketplace“

Facebook niekoľko dní dozadu priniesol na Slovensku novú službu – internetový online bazár, ktorý nájdete pod kolónkou „Marketplace“. Nájdete ju v ľavej lište pod vašim profilom.

Zdroj: vlastný

Facebook spustil online bazár. Takto vyzerá

Po kliknutí na danú sekciu vám vyskočí ponuka inzerátov, ktorá je zoradená náhodne. Uvidíte tam ako inzeráty na oblečenie, tak aj na elektroniku či iné produkty.

Zdroj: vlastný

Facebook zároveň myslel aj na možnosť vyhľadávania inzerátov podľa konkrétnych produktov a kategórií. Napríklad, ak by ste sa rozhodli kúpiť nový smartfón značky Lumia, tak v hornej lište nad inzerátmi je možnosť vyhľadania daného produktu. V bočnom sidebare zase nájdete možnosti bližšieho špecifikovania vyhľadávania, kde budete môcť určiť cenové rozhranie či lokalitu.

Zdroj: vlastný

Facebook aktuálne však neponúka bližšie špecifikácie jednotlivých produktov, teda okrem možnosti rozkliknutia jednotlivých kategórií na pod sekcie.

Zdroj: vlastný

Pozdáva sa vám nová služba Facebooku? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: vlastný

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close