Spravodajstvo

Na CES bol predstavený kamerový systém od spoločnosti Netatmo

Na CES bol predstavený kamerový systém od spoločnosti Netatmo, ktorý  je schopný rozoznať nie len pohyb vo vašom domove, ale dokonca Vám vie povedať či sa po Vašej „obývačke“ pohybuje rodinný príslušník alebo niekto neznámi vďaka prepracovaným senzorom, ktoré dokážu rozpoznať tváre. Vďaka tomuto unikátnemu systému dokážete ušetriť stovky GB dát, keďže kamerový systém sa spustí len prípade keď nespozná „návštevníka“.  Samozrejmosťou tohto systému je aj živý prenos z Vášho domova do Vášho smartphonu, a to vďaka mobilnej aplikácii výrobcu. Hoci počas predstavovania tohto systému spoločnosť používala len zariadenia od Applu, tak prisľúbila, že v čase predaja tento kamerový systém bude kantabilným aj so zariadeniami s OS Windows. Predpokladaný termín predaja by mal byť v druhom kvartáli tohto roka, čo sa týka ceny tak tu výrobca ešte nezverejnil.

 netatmo

Zdroj: Windowscentral.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close