APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Na Android a iOS vyšla herná pecka Warface: Global Operations, ktorá má ambíciu konkurovať hre Call of Duty

Herná pecka Warface: Global Operations, ktorú poznajú hráči hier z počítačov a herných konzol sa objavila v obchode Google Play a App Store.

Začiatkom októbra 2019 technologické webové stránky, vrátane našej zaplavili správy týkajúce sa uvoľnenia hry Call Of Duty Mobile, ktorá v priebehu 3 dní bola stiahnutá viac ako 35-miliónovkrát. Hra bola zároveň ocenená aj obchodom Google Play, ako jedna z najlepších fps hier roku 2019 v obchode (pozn. redakcie: fps/ First-person shooter je žáner akčných počítačových hier odohrávajúcich sa z pohľadu ovládanej postavy).

Najnovšie pozornosť médií získava hra Warface: Global Operations, ktorá sa dostala len pár dní dozadu na platformu Android a iOS. Dostupná je zadarmo. Žánrovo ide o veľmi podobnú hru ako v prípade Call of Duty.

Warface: Global Operations

Warface: Global Operations je mobilná verzia populárnej hry z PC platformy a herných konzol, v ktorej sa ocitáte v úlohe vojaka. Hra tak ako na počítačoch či herných konzolách, ponúka aj v prípade mobilnej verzie viacero populárnych módov, vrátane multiplayer módu či módu s úlohami. Okrem toho sa jedná o grafický skvelo spracovanú hru, ktorú si dovolíme povedať, že konkuruje tým najlepším v obchode Google Play.

Hra má približne 800 megabajtov a  po jej stiahnutí Vás v úvode pripraví na hranie „krátky“ tutorial a následne sa môžete pustiť do hrania. Ako fyzicky hra vyzerá si môžete pozrieť na obrázkoch nižšie.

Pevne veríme, že hra Vás na prvý pohľad oslovila, stiahnete ju ako na patformu Android, tak aj na iOS prostredníctvom odkazov nižšie.

‎Warface: Global Operations
‎Warface: Global Operations
Developer: MY COM
Price: Free+

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android hry iOs Warface: Global Operations

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close