TIP REDAKCIE

Čína opäť raz valcuje konkurenciu cenou, ktorá nemá obdobu! Premeň svoju TV na chytrú vďaka tomuto TV Boxu

Chytrá TV nie je lacnou záležitosťou ale aj v tomto prípade existuje viacero riešení, ktoré dokážu premeniť tvoju „hlúpu TV“ na chytrú. A toto je jedno z nich – TV Box MX10.

MX10 TV BOX

MX10 TV BOX premení vašu TV na chytrú

MX10 TV BOX je zariadenia, ktoré po pripojení k vášej TV ju premení na chytrú. Je poháňané operačným systém Android vo verzii 7.1 (s aktualizáciou na Android Oreo), ktorý ponúka priam nekonečno možností v podobe aplikácií a hier (ktoré potešia určite nie len tie mladšie ročníky, ale aj tie staršie), ktoré nájdete v obchode Google Play. Z hľadiska výkonu zariadenie disponuje 4-jadrovým procesom Rockhip, ktorému sekunduje výkonný grafický čip Maly-450 spolu so 4GB operačnej pamäte RAM typu DDR3 a 32GB úložným priestorom.

Zdroj: produktová fotografia

MX10 TV BOX dokonca umožňuje premietať displej smartfónu na obrazovke TV. Čo môžeš využiť napríklad pri hraní hier alebo pri prezeraní fotografií či videí, ktoré máš v smartfóne. Nižšie si môžeš pozrieť ako vyzerá základné rozhranie TV Boxu v praxi.

K tomuto TV Boxu je možné samozrejme pripojiť aj zariadenia s podporou technológie Bluetooth, napríklad ovládač, klávesnicu či myš. Nechýbajú samozrejme ani trojica USB portov (vo verzii 3.0). Čerešničkou na torte je podpora rozlíšenie až do 4K vrátane viacerých najbežnejších codecov, podpora HDR, HDMI 2.0 port. V balení nájdete aj samotný ovládač.

Ak ťa toto zariadenie zaujalo tak ho nájdeš na odkaze nižšie aktuálne vo viac ako 50% zľave. Čerešničkou na torte je, že môžeš jeho cenu ešte o niečo zraziť prostredníctvom kupónu „LITBMX10“ na 66,30€ spolu aj s poštovným „Priority Line“, prostredníctvom ktorého sa vyhneš možným doplatkom v podobe CLA.

Zdroj: vlastný

MX10 TV BOX

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close