APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

APLIKÁCIE | S Music Stack môžete robiť hudbu na úrovni aj cez telefón!

Predstavte si, že chcete hrať na svoj hudobný nástroj, a zároveň chcete súčasne hrať iné časti rovnakej skladby s rovnakým alebo iným nástrojom. Mohli by ste si nahrať tieto časti oddelene, zmixovať ich a pustiť si ich, keď hráte svoje časti skladby. Alebo môžete jednoducho použiť slučkový pedál. Slučkové pedále ale nie sú lacné, nemáte ich vždy poruke a nie je ich jednoduché prenášať so všetkými tými káblami potrebnými na zapojenie.

S aplikáciou Music Stack môžete premeniť svoje Windows 10 zariadenie na slučkový pedál pre vytvorenie vrstiev skladby, jemného podkladu alebo komplexnej hudby.

Dodajte dynamiku svojim skladbám

Slučkové pedále sú efektívne pre sólových hudobníkov, ktorým pomáhajú dodať dynamiku a textúru v rámci skladby piesní. Pridajte prvky zo svojich obľúbených nástrojov, akordy, či iné hudobé prvky.

Zdroj: Windows Store

Môžu byť tiež skvelé pre cvičenie a učenie sa hudby. Vytvorte slučku akordov do pozadia a potom navrchu cvičte sólo. Dokonca aj keď skladáte piesne, môžete použiť túto aplikáciu ako ideálny nástroj pre inšpiráciu, vytvorenie alebo zdokonalenie svojho ďalšieho majstrovského diela.

Music Stack
Music Stack
Developer: ‪Mehrad Soft‬
Price: $1.79

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close