NovinkyWindows 10

Mrznutiu Výročnej aktualizácii Windows 10 odzvonilo

Microsoft počas včerajšieho dňa prostredníctvom svojho blogu oznámil, že kumulatívna aktualizácia 14393.105, ktorá je dostupná už od 31. augusta vyriešila problém s mrznutím PC, s ktorou sa stretlo viacero používateľov využívajúcich solit-state drivers (SSDs) (viac o probléme ako aj návode ako sa ho zbaviť sme písali v tomto článku).

Niemusíte robiť žiadne dodatočné zásahy

Väčšina používateľov sa stretávala so zamrznutím PC po prihlásení používateľa do systému, kedy PC zamrzol a nebolo možné s ním naďalej pracovať. Po stiahnutí Výročnej aktualizácia nie je potrebné dodatočne sťahovať jednotlivé aktualizácie, nainštalujú sa vám sami bez potreby vášho zásahu.

Ako aktualizovať váš PC na Výročnú Windows 10 aktualizáciu?

Ak neviete ako váš systém aktualizovať na najnovšiu verziu OS, tak vám odporúčame využiť šikovný nástroj, ktorý ponúka táto Microsoft stránka, kde stačí kliknúť už len tlačidlo Aktualizovať (resp. Update Now).

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Jeden komentár

  1. U mňa mrznutie naďalej pokračuje pri návrate z režimu spánku. PC ostane zamrznuté na obrazovke uzamknutia.

Pridaj komentár

Close
Close