SpravodajstvoWindows

Mrznutiu Výročnej aktualizácii Windows 10 odzvonilo

Microsoft počas včerajšieho dňa prostredníctvom svojho blogu oznámil, že kumulatívna aktualizácia 14393.105, ktorá je dostupná už od 31. augusta vyriešila problém s mrznutím PC, s ktorou sa stretlo viacero používateľov využívajúcich solit-state drivers (SSDs) (viac o probléme ako aj návode ako sa ho zbaviť sme písali v tomto článku).

Niemusíte robiť žiadne dodatočné zásahy

Väčšina používateľov sa stretávala so zamrznutím PC po prihlásení používateľa do systému, kedy PC zamrzol a nebolo možné s ním naďalej pracovať. Po stiahnutí Výročnej aktualizácia nie je potrebné dodatočne sťahovať jednotlivé aktualizácie, nainštalujú sa vám sami bez potreby vášho zásahu.

Ako aktualizovať váš PC na Výročnú Windows 10 aktualizáciu?

Ak neviete ako váš systém aktualizovať na najnovšiu verziu OS, tak vám odporúčame využiť šikovný nástroj, ktorý ponúka táto Microsoft stránka, kde stačí kliknúť už len tlačidlo Aktualizovať (resp. Update Now).

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close