Spravodajstvo

Mozilla pracuje na novom prehliadači pre Windows 10

Mozilla pracuje na novej verzii internetového prehliadača Firefox pre operačný systém Windows 10.

Avšak Mozilla oficiálny termín vypustenia nového internetového prehliadača ešte neoznámila, čo pokladáme za chytrý manéver vedenia spoločnosti, vzhľadom na „fopá“ z pred troch rokov kedy Mozilla oznámila, že pracuje na novej dotykovej verzii prehliadači pre Windows 8, ktorý sa mal dostať na trh spolu s Windowsom 8, ale nestalo sa tak, dočkali sme sa ho až o dva roky neskôr.

firefox

Zatiaľ avšak nie je známe či sa bude jednať o finálnu verziu prehliadača alebo len o BETA verziu, ale podľa vyjadrení predstaviteľov spoločnosti by sme mali dočkať plnohodnotnej alternatívy k internetovému prehliadaču od Microsoftu (Microsoft Edge), ktorý v bechmarkingových testoch zvalcoval konkurenciu na plnej čiare.

Aký internetový prehliadač používate vy?

Zdroj: Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close