ANDROIDSpravodajstvoZariadenia

Možno sa dočkáme comebacku Motoroly Razr. Prísť by mohla už vo februári tohto roka počas MWC

Určite si mnohí z nás spomenú na legendárne „véčko“ Motorola Razr, ktoré sa na trhu objavilo v treťom kvartáli roku 2004. Celkovo sa predalo viac ako 130 miliónov kusov čo z neho spravilo jeden z najúspešnejších telefónov svojej éry.

V marci minulého roka sa objavili prvé informácie týkajúce sa comebacku zariadenia. Neskôr však zavládlo ticho. Teda až doteraz.

Motorola Razr v novom šate a so súčasnými parametrami? Hovorí sa o comebacku

The Wall Street Journal prišiel s reportom, že spoločnosť Lenovo v spolupráci s americkým operátorom Verizon chcú predstaviť novú generáciu legendárnej žiletky, Razr Phone. Zariadenie by malo prísť vo forme skladacieho zariadenia s odvážnou cenovkou 1,500 $.

Spoločnosť sa v minulosti už raz pokúsila o predstavenie zariadenia, s ktorým chcela využiť dobré meno legendárneho telefónu – DROID RAZR. Bohužiaľ sa to spoločnosti podľa ich predstáv nepodarilo.

Zdroj: WSJ, úvodný obrázok: Wikidpedia.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close