fbpx
Spravodajstvo

Motorola oficiálne potvrdzuje, že pracuje na skladateľnom smartfóne. Dočkáme sa znovuzrodenia legendárnej Motoroly RAZR?

Ak patríte do éry detí z 90-rokov tak bez pochýb si spomeniete na telefón Motorola RAZR, ktorý vo svete telefónov spravil veľkú dieru. Jednalo sa totiž o zariadenie, ktoré predbehlo svoju dobu. Celkovo sa predalo viac ako 130 miliónov kusov tohto telefónu. A preto by bola škoda ak by spoločnosť túto legendárnu „žiletku“ nevyužila aj v súčasnosti.

Dočkáme sa skladateľnej Motoroly Razr?

Prvýkrát o skladacom smartfóne z kuchyne spoločnosti Motorola sme mohli počuť ešte v marci minulého roka a neskôr koncom januára tohto roku. Najnovšie sa opäť raz dostáva tento telefón na titulky médií. Internetový magazín Edgadget na MWC vyspovedal jedného z popredných predstaviteľov spoločnosti, viceprezidenta produktovej divízie Motoroly, Dan Dery-ho, ktorý povedal:

„Začali sme pracovať na skladateľnom smartfóne dlhu dobu dozadu,…“, ďalej dodal: „…Motorola nemá v úmysle prísť na trh neskôr ako konkurencia.“

Vzhľadom na to, že spoločnosť Samsung pred pár dňami oficiálne predstavila skladateľný smartfón Samsung Galaxy Fold a krátko na to aj spoločnosť Huawei prišla zo zariadením Mate X, tak možno dedukovať na základe Dery-ho slov, že predstavenie skladateľného smartfónu z kuchyne Motoroly je na spadnutie.

Zdroj: via Pocketnow.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close