Filmy a seriálySpravodajstvo

Money Heist sa predsa len dočká pokračovania. Z „Paper House“ bude nová séria, ktorej ústrednou postavou bude Berlín

Netflix potvrdzuje, že pripraví ešte jednu seriálu Money Heist. Ústrednou postavou bude Pedro Alonso alias Berlín.

Money Heist je bezpochyby seriál, ktorý uchvátil milióny divákov naprieč celým svetom a aj napriek tomu, že „La Casa de Papel“ ide do finále, tak autori seriálu majú v rukáve ďalšie eso. Jednou z postáv, ktorá bezpochyby utkvela mnohým z nás v pamäti, je Berlín. Práve Pedro Alonso alias Berlín, dostane vlastný seriál, ktorý bude nadväzovať na Money Heist. Podľa publikovaných správ, na obrazovkách našich televízorov, by sme si nový seriál mohli pozrieť už v roku 2023, odhaľuje Netflix. Na tému upozornil portál variety.com.

Zatiaľ o seriály vieme veľmi málo

Správy o prácach na novom seriály určite mnohých nadchnú a to najmä preto, že Berlín je vo všeobecnosti považovaný za jednu z najpopulárnejších postáv seriálu. Berlín je síce v mnohých scénach charizmatický, šikovný, vtipný a príťažlivý, no zároveň je mizogýnny, násilnícky a nepopierateľne sexuálny predátor. Pomaly sa však ukazuje, že je nevyliečiteľne chorý, pričom sa nakoniec postaví do paľby, aby na konci prvej lúpeže ochránil svojich kolegov z gangu pred policajtmi. Ale vzhľadom na popularitu, ktorú Berlín dosiahol, ho tvorcovia priviedli späť vo flashbackoch ako strojcu druhej a pokračujúcej lúpeže v Bank of Spain.

Povesti o vytvorení spin-off seriálu Netflixom boli v poslednej dobe hojné, no zdalo sa takmer jasné, že sa platforma rozhodne pre takýto krok. „La Casa de Papel“ je stále veľmi populárny seriál, pričom Netflix má naplánované už 3. decembra vypustiť do sveta posledných 5 častí. Mimochodom, seriál bol pred globálnym uvedením seriálu Squid Game najobľúbenejšou produkciou spoločnosti Netflix vôbec.

Ďalej treba dodať, že s nadchádzajúcou produkciou seriálu sa počíta už budúci rok a námet, počet epizód a prípadné zapojenie ďalších známych hercov ešte nie sú známe. Môžeme však predpokladať, že vzhľadom na to, že Berlín bol architektom útoku na mincovňu, tak že príbeh sa rozvinie najmä okolo tejto témy v spojitosti s aktivitami, ktoré stáli za zrodom tejto myšlienky.

Money Hest začínal ako španielsky televízny seriál, ktorý rýchlo vystrelil, ale hneď aj padol. No po prevzatí globálnej online distribúcie Netflixom, sa rýchlo ukázalo, že produkcia má veľký potenciál. Netflix kúpil práva na pokračovanie a už niekoľko rokov projekt sám vyvíja, pričom na jeho čele je stále Alex Pina.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close