NávodySpravodajstvo

Mód „Obraz v obraze“ mieri do najpopulárnejšieho internetového prehliadača na svete. Tí netrpezliví si rozšírenie nainštalujú už dnes takto | NÁVOD

Mód Obraz v obraze je žiadanou funkciou, ktorú ocenia primárne „multitasking“ ľudia. Funkcia totiž ponúka možnosť otvorenia viacerých okien a prácu s nimi. Napríklad môžete súbežne sledovať váš obľúbený seriál alebo reláciu zatiaľ čo budete behať po internete.

Funkciu podporuje niekoľko alternatívnych prehliadačov, ale nie je to stále to práve orechové. Všetko by však mohla zmeniť spoločnosť Google, ktorá plánuje túto funkcie priniesť prehliadača Chrome vo verzii 68 Beta a 69.

V prípade ak používate prehliadač vo verzii Google Chrome Canary tak túto funkciu si môžete aktivovať už dnes.

Takto si nainštaluješ rozšírenie Obraz v obraze už dnes

Stačí vám stiahnuť rozšírenie z GitHub následne v prehliadači do  adresného riadku prehliadača napísať „chrome://extensions“.

Zdroj: vlastný

Potom si zapnite Developer Mode, rozbaľte stiahnuté rozšírenie, kliknite na Load unpacked a načítajte /src/ priečinok.

Zdroj: vlastný

Hotovo. Teraz by ste mali mať nainštalované rozšírenie v prehliadači. Otestovať či funguje môžete napríklad na serveroch Youtube. Otvorte si video a kliknite na ikonku rozšírenia v pravom hornom rohu.

Zdroj: vlastný

Zdroj: vlastný via  GHacks, obrázky: vlastné

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Pozrite si prvé náhľady novej nadstavby EMUI 10 od Huaweiu
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close