APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Mobilná satirická hra „Testovič: atomovka na hnusobu“ vám určite vyčarí úsmev na tvári

Zábavná mobilná hra odrážajúca naozaj čudnú a zložitú situáciu v našej krajine od slovenských vývojárov je tu.

Aktuálna zložitá pandemická situácia na Slovensku, ale aj v Česku takmer určite ide hore krkom väčšine z nás. Keďže sme ale technologický portál, nebudeme do tejto témy príliš hlboko „zabŕdať“ a radšej by sme vám chceli dať do pozornosti nedávny počin šikovných slovenských vývojárov, ktorý rozhodne stojí za vyskúšanie a možno vám aj v tejto zložitej dobe aspoň na chvíľku vyčarí úsmev na tvári.

Satirická hra Testovič: atomovka na hnusobu

Za mobilnou hrou Testovič: atomovka na hnusobu, stojí vývojárske štúdio MONDAYStudio. To má v portfóliu hneď niekoľko zaujímavých mobilných hier, no ich jeden z posledných počinov stojí určite za najväčšiu pozornosť. Zo samotného názvu takmer určite viete, na koho vývojári narážajú a z ktorého počinu si slovenskí vývojári robia žarty. Treba mať na pamäti, že hra nemá žiadnym spôsobom urážať druhé osoby, ale ide o humorné poňatie aktuálnej situácie.

testovic atomovka na hnusobu hra google play
Zdroj: Testovič: atomovka na hnusobu

„Aktuálna doba nie je jednoduchá pre nikoho z nás. Každý musel určitým spôsobom zmeniť svoju životnú pohodu, či už vo väčšej alebo menšej miere. MONDAY Studio je zástanca humoru a pohody, preto sme Vám chceli spríjemniť túto neštandardnú a nie jednoduchú dobu. Ak máte radi sarkazmus, vnímate ho ako súčasť života a ako oddych pre myseľ, tak Vás potešíme, pretože sme pre Vás pripravili špeciálnu hru s názvom Testovič: Atomovka na hnusobu. Hra poukazuje na dnešnú realitu resp. sarkasticky predpovedá budúcnosť našej krajiny prostredníctvom hlavného hrdinu „Testoviča“, ktorý sa už nedokázal pozerať nato, ako našu krajinu devastuje vírus „hnusoba“ a preto vzal najúčinnejšiu zbraň do vlastných rúk a vydal sa do boja, čeliť hnusobe tvárou v tvár. Nato, aby mohol túto úlohu splniť, musel podstúpiť nebezpečný experiment- nechať sa zmenšiť. V ceste mu stoja vplyvní nepriatelia, ktorí sa snažia hrdinu zničiť. Nato aby „Testovič“ splnil svoju úlohu zničiť hnusobu, musí najprv zničiť jej časti, ktoré sú rozmiestnené po celom tele a zároveň ako ochranca, nesmie poškodiť zdravé časti tela,“ píšu na svojom Facebooku vývojari.

testovic atomovka na hnusobu hra google play 3
Zdroj: Testovič: atomovka na hnusobu

Legendárne slovenské osobnosti a zábavné hlášky

Keďže hra zatiaľ nie je príliš známa a v obchode Google Play na ňu narazilo iba pár stoviek ľudí, chceli by sme vám ju dať aj touto cestou do vášho hľadáčika. Hru sme vyskúšali aj v redakcii a môžme povedať, že nás pobavila už po jej zapnutí. Privítajú vás zremixované hlášky nášho premiéra, no počas prechádzania jednotlivých levelov narazíte aj na rôzne slovenské osobnosti a politikov. Hra nie je zložitá a v princípe ide o prechádzanie levelov, v ktorých musíte ničiť vírusové častice koronavírusu pomocou strieľajúcich paličiek na antigénové testy. Pri hraní však dávajte pozor na hlavy Predsedu národnej rady SR, ktoré sú vašimi „životmi“. Pri ich zbieraní životy získavate, no strieľaním si ich naopak uberáte.

testovic atomovka na hnusobu hra google play 2
Zdroj: Testovič: atomovka na hnusobu

Týmto špeciálnym projektom, by sme Vás chceli vyzvať, aby ste pomohli „Testovičovi“ zachrániť život ako taký. Je len na Vás ako sa k tejto výzve postavíte. Pointou hry nie je uraziť ale poukázať na súčasnú nejednoduchú situáciu humorným spôsobom.

Ak sa chcete zabaviť aj vy, rozhodne navštívte obchod Google Play a hru si stiahnite do svojho zariadenia s operačným systémom Android pomocou tlačidla nižšie.

Testovič: atomovka na hnusobu
Testovič: atomovka na hnusobu

Pevne veríme, že tip na hru sa vám páčil.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close