SpravodajstvoXiaomi

MIUI Pioneer Group má riešiť problémy so Xiaomi: Dočkáme sa stabilného systému?

MIUI Pioneer Group slúži na vyhľadávanie chýb, prinesie nám Xiaomi konečne stabilný systém bez chýb? A urýchli sa ich odstraňovanie?

Nie je tomu tak dávno čo sme vás informovali, že Xiaomi plánuje zvýšiť stabilitu svojho systému. Prvým krokom bolo zverejnenie niekoľkých ankiet, kde sme vypĺňali, aké funkcie nám v MIUI chýbajú a čo by sme si priali opraviť. Následne sme sa dočkali i ankety týkajúcej sa proximity senzoru, teda senzoru priblíženia. Problémy s ním v poslednej dobe riešilo viacero smartfónov, a preto nás teší, že Xiaomi tieto nepríjemnosti rieši. Teraz sa však dozvedáme, že Xiaomi založilo celý tím ľudí, ktorí sa majú starať o riešenie problémov v systéme. O vzniknutí MIUI Pioneer Group nás informoval portál Gizmochina.com.

MIUI Pioneer Group

Udržanie stabilného systému pre toľko modelov je určite náročné. Podpísal sa na tom i Android 11, ktorý znemožnil používanie niekoľkých funkcií v smartfónoch, jednou z nich sú napríklad notifikačné bubliny. A keďže sa nám Xiaomi prisľúbilo priniesť stabilnejší systém bez chýb, oceňujeme krok založenia nového tímu, ktorého náplňou práce budú len dve úlohy. Opravovať chyby v systéme a informovať o tom fanúšikov spoločnosti prostredníctvom Mi Community.

Oprava systému

Ako však chyby posunúť k tejto MIUI Pioneer Group? Keďže skupina na vyhľadávanie problémov v systéme bude potrebovať i dajakú spätnú väzbu, aby sa mohla chybám venovať okamžite, najideálnejším riešením bude informovať spoločnosť o vzniknutom probléme.

Na to by mala slúžiť aplikácia Služby a spätná väzba priamo vo vašom Xiaomi a vďaka nej posuniete problém priamo ku kompetentným. Niektorí z vás však radi informujú spoločnosť o problémoch i prostredníctvom spomínanej Mi Community. Podľa všetkého by malo byť možné informovať túto skupinu i týmto spôsobom.

Táto skupina s názvom MIUI Pioneer Group by mala byť na svete už týždeň a starostlivo pracovať na vyhľadávaní rôznych nedostatkov v systéme. Tento krok spoločnosti oceňujeme a tešíme sa na budúce výsledky.

Našli ste nejaké chyby i vo vašom smartfóne? A ako ste ich riešili? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close