SpravodajstvoXiaomi

MIUI 12: Poznáme dátum globálneho predstavenia nadstavby. Mali by pribudnúť ďalšie podporované zariadenia

19. mája Xiaomi predstaví globálnu verziu MIUI 12

Spoločnosť Xiaomi nadstavbu MIUI 12 oficiálne predstavila po boku zariadenia Xiaomi Mi 10 Youth. Išlo však len o predstavenie pre čínsky región. Najnovšie spoločnosť Xiaomi prostredníctvom sociálnej siete zdieľala status, v ktorom je ukrytý dátum predstavenia globálnej verzie MIUI 12.

MIUI 12 bude predstavený už o pár dní

V statuse nižšie sa píše:

Mi fanúšikovia môžu zistiť odpoveď. A čo Vy? Toto je veľmi dôležitá správa! Ak sa Vám podarí odhaliť odpoveď, tak si zapamätajte tento dôležitý deň. #MIUI # MIUI12.

 

Ak ste vyriešili hádanku úspešne, tak odpoveď je 19. Xiaomi prostredníctvom tejto hádanky s nami  zdieľa oficiálny dátum predstavenia nadstavby MIUI 12 pre globálny trh, ktoré sa odohrá 19. mája. Ak si chcete pozrieť prehľad zmien, ktoré nadstavba priniesla, tak ich môžete nájsť v tomto článku. Vo všeobecnosti však Xiaomi kompletne prekopalo vzhľad systému, v ktorom pribudli hlavne nové animácie a bol vylepšený tmavý režim. Zároveň však pribudli aj nové nastavenia ochrany osobných údajov vrátane procesu spracovávania  informácií (takzvaný systém MACE), prostredníctvom ktorého by sme mali zdieľať naše dáta s okolitým svetom v menšej miere.

Okrem iného od predstavenie MIUI 12 pre globálny trh sa očakáva, že medzi  32 podporovaných smartfónov  pribudnú aj ďalšie modely smartfónov, obzvlášť tie, ktoré sú dostupné aj mimo domácej Číny.

Via gsmarena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close