Pracovné ponuky
ANDROIDNávodySpravodajstvo

MIUI 12: Nahrajte si nové dynamické tapety do Vášho Android smartfónu z najnovšej nadstavby od Xiaomi

Pozrite sa, ako môžete nahrať nové tapety z MIUI 12 do svojho smartfónu

Spoločnosť Xiaomi len pár dní dozadu predstavila smartfón Mi 10 Youth Edition spolu s nadstavbou MIUI 12, ktorá priniesla viacero vylepšení a noviniek. Jednou z nich sú aj nové „Super pozadia“, resp. Živé tapety, ktoré bezpochyby potešia nejedny oči. Portál xda-developers.com priniesol port, pomocou ktorého môžete tieto nové tapety vyskúšať v každom Android smartfóne.

Stiahnite si tapety z MIUI 12 do svojho smartfónu

Nastavenie nových dynamických tapiet od Xiaomi je vskutku veľmi jednoduché. Prostredníctvom tohto odkazu, môžete do svojho zariadenia stiahnuť jednotlivé pozadia (súbor je približne 300-megabajtov veľký). Následne je potrebné súbor rozbaliť. Napríklad do sekcie fotografie, obrázky, alebo do Vami preferovanej zložky.

Po tom je potrebné otvoriť zložku prostredníctvom správcu súborov, kde ste rozbalili súbor a nainštalovať .akp súbory (smartfón Vás môže požiadať o udelenie povolenia. To treba potvrdiť).

Následne prostredníctvom nástroja na zvolenie pozadia si vyhľadajte stiahnuté obrázky, resp. animácie z nadstavby MIUI 12. V prípade, ak ich nenájdete pomocou vstavaného nástroja, tak si stiahnite aplikáciu Tapety od spoločnosti Google, kde ich nájdete. Aplikáciu nájdete pod videom nižšie.

Hintergründe
Hintergründe
Developer: Google LLC
Price: Free

Pozadia je možné nahrať pomocou návodu vyššie do smartfónov s verziou Android 8.1 a vyššou.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Android Dynamické pozadia navod

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close