SpravodajstvoXiaomi

MIUI 12.5 aj Android 11 pre jeden z najlacnejších smartfónov od Xiaomi: Vlastníte tento model aj vy?

MIUI 12.5 spolu s Androidom 11 prichádza do populárneho Poco M3, ktorý patrí medzi elitu smartfónov do 200 eur! Registrujete ju aj vy?

Jedna z najdôležitejších aktualizácií systému konečne prichádza do smartfónu, ktorý patrí medzi najlacnejšie smartfóny spoločnosti Xiaomi. Ide o model od ich dcérskej spoločnosti Poco, ktorý na trhu poznáme pod názvom Poco M3. Tento lacný smartfón tak konečne získava vytúženú aktualizáciu na stabilnejšiu a svižnú nadstavbu MIUI 12.5, ktorá však neprichádza sama. Po jej boku prichádza do modelu konečne i Android 11, čo robí túto aktualizáciu naozaj jednou z najvýznamnejších pre tento smartfón, uvádza portál Xiaomiadictos.com. Avšak i napriek jeho cene nejde o úplne poslednú veľkú aktualizáciu systému.

Európska verzia MIUI 12.5 je dostupná pre modely Poco M3

Ak vlastníte model Poco M3 a skontrolujte si prítomnosť aktualizácie vo vašom zariadení. Prostredníctvom OTA (Over The Air) práve prichádza aktualizácia s názvom V12.5.2.0.RJFEUXM a už podľa názvu vieme, čo táto aktualizácia prináša. Stabilnú verziu MIUI 12.5 a kód nám v písmenkách ukrýva i systém Android 11 s označením R. Systém by tak mal byť už plne stabilný a navyše priniesť i do tohto smartfónu prémiový výkon.

Aktualizácia však prichádza do smartfónu naozaj len v európskej, teda EEA verzii. Ak teda aktualizáciu stále neregistrujete, skontrolujte si, či náhodou nevlastníte model s globálnou (MI) ROM. V takom prípade vám neostáva nič iné, než si ešte pár dní či týždňov na nový systém počkať.

Obľúbené modely od Redmi stále čakajú

I napriek tomu, že Xiaomi stále nenaplnilo svoj pôvodný aktualizačný plán, prináša aktualizácie so systémom MIUI 12.5 i do ďalších modelov. Populárne smartfóny z radov Redmi z minulého roku tak stále čakajú. Nie je tak známe, kedy Redmi Note 9S a Redmi Note 9 Pro aktualizáciu získajú a ani to, čo dokázalo príchod tejto nadstavby do modelu toľko zdržať.

Dúfame, že aktualizácie do týchto smartfónov Xiaomi vyrieši v čo najbližšej dobe a i majitelia týchto dvoch takmer najobľúbenejších smartfónov z minulého roku sa budú tešiť z príchodu „polovičnej“ nadstavby.

Registrujete aktualizáciu vo svojom Poco M3? A máte váš smartfón aktualizovaný už na verziu MIUI 12.5? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close