NávodySpravodajstvoXiaomi

MIUI 11: Pozrite sa, ako si môžete aktivovať nové rozhranie zoznamu aplikácií v Xiaomi telefónoch

Pozrite sa, ako si môžete prostredníctvom pár krokov zmeniť ponuku menu v Xiaomi telefónoch s nadstavbou MIUI 11.

Ešte v prvej polovici novembra 2019 sme Vám priniesli správy, v ktorých sme písali o tom, že spoločnosť Xiaomi pracuje na prinesení nového spôsobu zobrazenia zoznamu aplikácií v nadstavbe MIUI 11. Táto funkcia bola doposiaľ dostupná len na čínskych verziách smartfónov, pričom nová verzia MIUI Launchera už ponúka možnosť zmeny rozhrania aj zariadeniach z ostatných regiónoch.

Zmeňte si rozhranie zobrazenia zoznamu aplikácií v Xiaomi telefónoch už dnes

Hneď v úvode treba povedať, že potrebujete novú verziu aplikácie MIUI Launcher (ALPHA-4.16.0.1457-01131743), ktorú môžete stiahnuť zo serverov apkmirror.com (pozn. redakcie: inštaláciu aplikácií a hier z iných obchodov ako je Google Play robíte na vlastné riziko). Následne postupujte podľa krokov nižšie.

Otvorte si nastavenia telefónu a choďte do sekcie „Domovská obrazovka“. Následne otvorte možnosť „Domovská obrazovka“.

Potom Zvoľte možnosť „So Zoznamom aplikácií“.

MIUI 11 zmenste si rohzranie zobrazenia aplikacii_3
Zdroj: Vosveteit.sk

Hotovo. Zoznam aplikácií vyvoláte prostredníctvom potiahnutia prsta zo spodnej časti displeja. Ako môžete nižšie vidieť, tak nový zoznam aplikácií je podobný ako v rozhraní Poco Launchera. Úvodná obrazovka zobrazuje kompletný zoznam aplikácií a následne sa môžete preklikávať cez jednotlivé sekcie, napríklad – komunikácia, nástroje a podobne. Okrem toho v spodnej časti zoznamu aplikácií môžete vyhľadávať aplikácie podľa názvu.

Mimochodom, ak by Vám neboli po chuti jednotlivé kategórie aplikácií, tak si ich môžete zmeniť v nastaveniach Launchera (kliknite na 3 čiarky v hornom rohu a zvoľte možnosť „Spravovať kategórie aplikácií“).

MIUI 11_uprava sekcii v ponuke menu
Zdroj: Vosveteit.sk

 

Ako sa Vám páči nová možnosť úpravy zobrazenia ponuky s aplikáciami a hrami?

Via fossbyte.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky