Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

MIUI 11 príde s novým dizajnom, super úsporným módom energie a ďalšími vychytávkami

MIUI 10 nadstavba sa poriadne ani neohriala a už sa hovorí o novej MIUI 11 verzii. Naposledy sme mohli o novej verzii MIUI 11 čítať vo februári. V tom čase sa dostal na verejnosť zoznam telefónov, ktoré budú podporované.

V rozhraní MIUI 11 môžeme očakávať tieto novinky

Najnovšie zahraničný portál Gimzochina.com prišiel s informáciami, ktoré odhaľujú ďalšie zákulisné informácie o novo pripravovanej nadstavbe. Gizmochina.com píše, že vývojári a dizajnéri nadstavby prinesú kompletný redizajn ikoniek. Ďalšou novinkou má byť nový super úsporný mód, ktorý vypne všetky prebiehajúce procesy, okrem hovorov a SMS správ. V tomto móde zároveň budú vypnuté všetky farby. Rozhranie telefónu sa následne prepne do monochromatického režimu. Xiaomi pritom ponechá možnosť používateľom, aby si tento mód prispôsobili podľa svojho gusta. Napríklad budú môcť povoliť prácu niektorých aplikácií a podobne.

Ďalšou funkciou, ktorá má zavítať do MIUI nadstavby je automatické vymazávanie screenshotov po tom ako ich budete zdieľať. Zároveň viacero aplikácií by malo byť optimalizovaných do tmavého rozhrania.

Zdroj: Gizmochina.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close