SpravodajstvoXiaomi

Nadstavba MIUI prinesie možnosť odomykania uzamknutých aplikácií prostredníctvom tváre

Na oficiálnych stránkach MIUI  sa objavili informácie, ktoré hovoria o podpore funkcie odomknutia aplikácií prostredníctvom funkcie Face Unlock. Nová funkcia má tak zjednodušiť prístup k aplikáciám, ktoré používatelia aktívne používajú.

Spoločnosť Xiaomi má ďalej v pláne zaviesť novinku v podobe odomknutia smartfónu prostredníctvom tváre, ktorá predtým ako vás pustí na domovskú obrazovku tak vám ukáže notifikácie.

Via Gizmochina.com

Okrem nových funkcionalít v rozhraní MIUI spoločnosť Xiaomi neustále pracuje aj na optimalizácii systému. V rámci optimalizácia CEO spoločnosti minulý rok oznámil program 18-mesačnej optimalizácie systému pre fragmentáciu úložného priestoru, správy súborového systému a úložného priestoru. Podľa aktuálne dostupných informácií výkonnosť neoptimalizovaného systému MIUI predstavuje približne 50% spomalenie v porovnaní s novým telefónom po 18 mesiacoch a po optimalizácií sa dá zlepšiť na úroveň 85%.

PS: Mimochodom, ak by ste chceli aktívne používat funkciu odomykania smartfónu prostredníctvom tváre tak je potrebné zmeniť v nastaveniach telefónu región zo slovenského na napríklad čínsky alebo indický.  

Zdroj: Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close