ANDROIDAppleHry

Achhh, tá nostalgia. Zahraj si na smartfóne legendárne míny z Windowsu

Ak patríte medzi tie skôr narodené ročníky tak si určite spomeniete na legendárnu hru Míny, ktorá lemovala všetky staršie vydania Windowsu.

Hra bola pôvodne predstavená ešte v roku 1989 a dostupná bola na platformách Windows a Linux. Cieľom tejto hry je odkryť všetky políčka, teda okrem tých kde sú míny. V prípade ak odkryjete políčko kde sa nenachádza mína tak sa vám zobrazí číslo, ktoré hovorí o počte mín okolo políčka. Podarí sa vám odkryť úspešne všetky políčka bez mín?

Hra je aktuálne dostupná ako na Android tak aj na iOS zariadenia a ponúka takmer identický gameplay ako na počítači. Stiahnete ju z odkazov nižšie.

Minesweeper
Minesweeper
Price: Free

Minesweeper Q
Minesweeper Q
Developer: Spica
Price: Free+

Zdroj: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tip pre vás  Operačný systém od Huaweiu je o 60% rýchlejší ako Android. Hovorí to najnovší report
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close