Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Minisforum UM700 – perfektný mini PC vhodný nie len do kancelárie s cenovkou, ktorej neodoláš

Pokukávaš po kompaktnom počítači vhodnom do kancelárie, či do domácnosti? Minisforum UM700 určite predčí všetky tvoje očakávania.

Minipočítač Minisforum UM700 poteší nie len bežných zákazníkov, ale aj občasných hráčov, ktorí nechcú investovať do veľkého desktopu. Procesor AMD Ryzen 7 s grafickým čipom Radeon Vega 10 a až 8 GB RAM si totižto dokáže poradiť aj s naozaj náročnými aplikáciami, či už spomínanými jednoduchšími hrami. To všetko pritom nájdeš v mimoriadne kompaktnom tele, ktoré môžeš namontovať aj na zadnú časť monitoru. Ako bonus, momentálne tento kúsok na e-shope Geekbuying.com môžeš získať už za 458,10 eur s kupónom „5BDFCUD9“ a započítanou dopravou z nemeckého skladu

Minisforum UM700 už za 458,10 eur nájdeš na Geekbuying.com

Minisforum UM700 – malé telo s nekompromisným hardvérom vo vnútri

minisforum em700 monitory
Zdroj: Geekbuying

Miniatúrny počítač UM700 od spoločnosti Minisforum beží na najpoužívanejšom operačnom systéme Windows 10 Pro od Microsoftu. Ten si výnimočne dobre rozumie s procesorom Ryzen 7 3750H, ktorý si hravo poradí aj s náročnými kancelárskymi aplikáciami, či hrami. Vďačí za to aj zabudovanému grafickému čipu Radeon Vega 10. Pri hraní hier, či multitaskingu sa určite bude hodiť 8 GB RAM, ktoré je v prípade o čosi drahšej verzie možné „nafúknuť“ až na 16 GB RAM. 

minisforum um700 3
Zdroj: Geekbuying

Čo sa týka úložného priestoru, výrobca siahol po mimoriadne rýchlom type interného úložiska. V tomto prípade ide o 256 GB úložisko typu M.2 2280, ktoré je taktiež v prípade potreby možné zväčšiť až na 512 GB. Aká je však výhoda takéhoto typu úložiska? Odpoveď je jednoznačná – nekompromisná rýchlosť zabezpečujúca okamžitý nábeh operačného systému, ako aj tých najnáročnejších aplikácií. 

minisforum um700 porty
Zdroj: Geekbuying

Výrobca v tomto prípade počíta s kancelárskym použitím, od čoho sa odvíja výbava z hľadiska konektivity. V útrobách minipočítača vďaka tomu nájdeme kartu Intel AX200, ktorá podporuje štandardy Wi-Fi 6 a Bluetooth 5.1. Čo sa týka káblovek konektivity, k dispozícii je klasické HDMI, Display Port, ako aj nový USB Type-C. Ďalej je možné využiť trojicu konektorov USB 3.1 Gen 2, jeden port USB 3.1 Gen 1, ako aj netradične dvojicu LAN portov. 

Minisforum UM700 už za 458,10 eur nájdeš na Geekbuying.com

Počítač Minisforum UM700 v konfigurácii s 8 GB RAM a 256 GB interným úložiskom momentálne nájdeš v skvelej zľave na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „5BDFCUD9“ zrazíš jeho cena až na 458,10 eur, čo je naozaj bezkonkurenčná cena. V samotnej cene je totižto zahrnutá aj expresne rýchla doprava z nemeckého skladu. Vďaka tomuto typu doručenia sa tak zároveň vyhneš aj ďalším zbytočným poplatkom ako clo alebo DPH. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close