Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Minimalistický dizajn, chytré funkcie a skvelá cena. To sú chytré hodinky E28

Dnes sme si pre vás v rámci TIPU REDAKCIE pripravili chytré hodinky, ktoré potešia nejedného milovníka minimalistického dizajnu. Reč je konkrétne o hodinkách E28, ktoré ponúkajú veľký ciferník v kombinácii s viacerými funkcionalitami, ktoré by si v kategórii 30 až 40€ hľadal len veľmi ťažko. Čerešničkou na torte je, že sú dostupné prostredníctvom kupónu „CC3464“ za menej ako 22€.

Chytré hodinky E28

Farebný displej o veľkosti 0,97“ IPS obopína kovový rámček, ktorý hodinkám pridáva pocit luxusu. Zároveň disponujú gumeným remienkom, ktorý je vhodným hlavne ak patríš medzi športovo aktívnejších ľudí – gumový náramok totiž nenapáchne od potu ani po dlhšej dobe.

E28 Smart Watch
Zdroj: produktová fotografia

Hodinky zároveň je možné plne synchronizovať so smartfónom. Znamená to, že budeš mať prehľad ako o prichádzajúcich hovoroch, správach, e-mailoch  tak aj o ďalších notifikáciach zo smartfónu.

E28 Smart Watch podpora notifikacii
Zdroj: produktová fotografia

Chytré hodinky E28 sú ďalej vybavené viacerými senzormi, ktoré slúžia na monitoring viacerých športových aktivít, vrátane informácií ich reportovania. Napríklad beh, bicyklovanie, prejdenú vzdialenosť, počet prejdených krokov, monitoring tepu, monitoring spánku, monitoring kyslíku v krvi a podobne. Čerešničkou na torte je ich výdrž na jedno nabitie. Hodinku totiž sľubujú 5 až 7 dní aktívnej práce alebo 12-15 dní v režime standby.

E28 Smart Watch monitoring tepu
Zdroj: produktová fotografia

Aby sme ešte nezabudli, hodinky možno spárovať s operačným systémom Android 4.4 a vyšším a iOS 8.0 a vyšším. Mnohých zároveň poteší IP67 certifikácia či možnosť ovládania kamery prostredníctvom tlačidla, ktoré nájdeme v rámčeku.

Ak ťa hodinky zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie.

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close