fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Miniatúrna domáca meteostanica Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 je aktuálne dostupná za babku

Kompaktná meteostanica za bezkonkurenčne nízku cenu? Pri kúpe Mijia Thermometer Hygrometer 2 aktuálne ušetríš hneď niekoľko eur.

Chcete mať dokonalý prehľad o teplote a vlhkosti vo vašom obydlí, respektíve v jednotlivých miestnostiach vo vašom byte, či dome? Riešením je jednoznačne inteligentná meteostanica, ktorá by umožňovala umiestnenie jednotlivých snímačov do viacerých miestností. Samozrejmosťou by mala byť aj možnosť prepojenia priamo so smartfónom, či ďalšími inteligentnými produktmi s vašej domácnosti. Ideálne aby takéto zariadenie nestálo príliš veľa a aby bola jeho konektivita a prevádzka čo najjednoduchšia. Myslíte si, že takéto zariadenie neexistuje? Šikovná domáca meteostanica Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 je doslova spojením všetkého, čo sme spomenuli vyššie, pričom jej cenovka aktuálne klesla na neuveriteľných 6,62 eur. Skvelou správou je, že pri kúpe viacerých staníc môžete ušetriť ďalšie nemalé peniaze. 

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 od 6,62 eur nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2

Mijia Thermometer Hygrometer 2 je jedno z najkompaktnejších zariadení na trhu, čo však neuberá na jeho kvalite. Ponúka nie len jednoduché zobrazenie meraných hodnôt, ale zároveň umožňuje jednoduché prepojenie s vašim smartfónom. 

xiaomi mijia thermometer hygrometer 2 2
Zdroj: Cafago

Pre prepojenie s vašim smartfónom si stačí do vášho smartfónu nainštalovať príslušnú aplikáciu. V nej nájdete nie len samotné hodnoty o aktuálnej teplote a vlhkosti, ale aj ďalšie pripojené zariadenia s vašej inteligentnej domácnosti. Po kope tak môžete mať informácie zo všetkých vnútorných meteostaníc na jednom mieste. 

xiaomi mijia thermometer hygrometer 2 3
Zdroj: Cafago

Prevádzka a inštalácia meteostanice je nenáročná a zvládne to naozaj aj úplný amatér. Poháňaná je totiž štandardnou batériou typu CR2032, ktorá v prípade takéhoto jednoduchého zariadenia zabezpečuje dlhodobú prevádzku. Čo sa inštalácie týka, meteostanicu môžete jednoducho umiestniť priamo na stôl, či na stenu. 

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 od 6,62 eur nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Mijia Thermometer Hygrometer 2 (Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2) momentálne nájdete v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com už za skvelých 6,62 eur s bezplatným doručením. Do pozornosti však dávame najmä set až 4 samostatných snímačov, ktorý vás vyjde iba na 14,44 eur, taktiež s bezplatným doručením až ku vašim dverám. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close