DronyTIP REDAKCIE

Dron RC102 stojí len 20 €, no ponúka až tri batérie, stabilizáciu a kameru

Dron je dneska veľmi fenomenálny gadget, po ktorom túži azda väčšina fanúšikov technológií. Tomu niet v podstate divu, pretože je to stále niečo nové, niečo „cool“, teda niečo, čo je aktuálne in a kto dron nemá, tak nekráča s dobou. Výrobcovia dronov však myslia aj na ľudí, ktorý za dron neutratia „zbytočne“ veľa peňazí, pretože si tento gadget chcú zaobstarať pre zábavu a nie pre nejakú prácu. Práve pre takýchto ľudí je skvelou hračkou dron RC102, ktorý je dodávaný až s troma batériami.

produktová fotografia

Inteligentný dron RC102 je veľmi zaujímavý dron už na prvý pohľad. Dizajn samotného drona je totiž veľmi minimalistický, avšak dokonale plní účel ľahkosti, mobility a nízkej ceny. Gadget vo svojej miniatúrnej konštrukcii dokonca ukrýva 0,3 Mpx kameru pre zachytávanie zaujímavých záberov. Výrobca sa dokonca chváli možnosťou vytvárania selfies fotografií. Samotný dron je navyše vybavený 6-osovou gyroskopovou stabilizáciou, ktorá prináša dokonalú stabilitu, vďaka ktorej sa dron veľmi ľahko ovláda. 

Tento zaujímavý dron môžeš teraz získať po uplatnení kupónu „8937B2“ za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Dron RC102 ponúka neuveriteľnú mobilitu a výdrž

Dron RC102 dokáže vďaka kamere a systému WPI vytvárať zábery v reálnom čase. Vývojári dokonca mysleli aj na lietanie pri slabom až žiadnom osvetlení, kde bude dron veľmi ľahko vidieť vďaka LED osvetleniu. Model RC102 je vybavený funkciou barometra, ktorá poskytuje informácie o aktuálnej nadmorskej výške, čo môže poskytnúť ešte stabilnejší let.

Tento skvelý dron komunikuje priamo s chytrým zariadením, takže pre jeho ovládanie nie je nutné so sebou zbytočne ťahať ešte nejaký ovládač. Dron RC102 iba jednoducho pripojíš k svojmu smartfónu či tabletu a môžeš letieť. Samotná batéria poskytuje dobu letu v rozmedzí od 5 až do 8 minút a jej plné nabitie trvá iba jednu hodinu. Vďaka vyspelej technológii je dron možné ovládať až zo vzdialenosti približne 50 m, čo poskytuje skvelý komfort pre dokonalé užitie si letu. 

produktová fotografia

Samotný dron je aktuálne vo veľmi zaujímavej ponuke, pretože k nemu výrobca pridáva až dve externé batérie. Doba letu sa tak spolu s troma batériami výrazne predĺži. Aktuálne je dron vo veľkej zľave, kedy ho môžeš získať z pôvodných 46,49 € len za 20.82 €, pričom stačí v košíku použiť zľavový kupón 8937B2  a cena klesne o niekoľko eur dole.

Tento zaujímavý dron môžeš teraz získať po uplatnení kupónu „8937B2“ za najlepšiu cenu na trhu na tomto odkaze

Zdroj: vlastný, TS

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close