Pracovné ponuky
Spravodajstvo​​Xbox

Minecraft Windows 10 Beta je tu!

Už odkedy vyšla Windows 10 edícia, zaznamenali sme viac ako 12 000 code check-in, 6000 bugs a spravili 15 updatov s množstvom noviniek, píše sa na Windows blogu.

Pokiaľ hráte multiplayer v pocket edícií, môžete cestovať nížinami, plachtiť na loďkách a stavať budovy z červených kameňov. Dnes vychádza novučičká Villain skin pack. A od minulého mesiaca môžu hráči vo VR, Pocket edícií a Windowse 10 hrať vytrvalo spolu vo svete zmien a rastu, dokonca aj keď priamo nehráte.

Ako vďaku za podporu počas minulého roka, Oculus Rift support Windows 10 edície beta sa čoskoro dostane na trh a bude dostupný zadarmo. Ak už máte Windows 10 edíciu a Oculus Rift, môžete sa ihneď zahrať Minecraft úplne novým spôsobom. Ak Windows 10 ešte nemáte a radi by ste vyskúšali VR, stiahnite si ho ešte pred 29. júlom.

Na oslavu výročia vychádza aj mapa, dostupná na stiahnutie! Pozrieť si ju môžete v traileri nižšie.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close