SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Minecraft by sa mohol vrátiť na Windows 10 smartfóny

Nedávno sme vám priniesli report ohľadne ukončenia podpory vývoja hry Minecraft pre Windows 10 Mobile platformu, dôvodom mal byť malý počet hráčov.

Dnes však na konci tunelu svieti malá nádej, že všetko bude inak. Nedávno sa totiž na Reddit portáli objavil screenshot zachytávajúci changelog verzie 1.0.3, v rámci ktorého pozorným očiam nemôže ujsť, že v kolónke nových vlastností sa nachádza aj podpora Windows 10 telefónov.

Momentálne dostupná verzia Minecraft vo Windows 10 edícii je 1.0.2, avšak pevne veríme, že čoskoro sa dostane jej BETA verzia prístupná aj širokej verejnosti, kde budeme môcť danú informáciu overiť aj v praxi.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close