SpravodajstvoWindows

Microsoft zverejnil ďalšie demo zobrazujúce Fluent Design v praxi, vyzerá úchvatne

Poznáme ho už dlhšiu dobu, no väčšina z nás si ho ešte nedokáže úplne predstaviť v praxi. Reč je o Fluent Design systéme, ktorý má prísť už čoskoro (17. októbra) a už sa ho nevieme dočkať. Fluent Design má do systému vniesť čiastočný refresh dizajnu operačného systému Windows 10, no v niektorých aplikáciách (napríklad Microsoft Store alebo Fotografie) ho máme už dlhšie, no zatiaľ sme si ho úplne neužili, keďže Microsoft prináša nové dizajnové prvky vo viacerých vlnách.

Videí a fotografií s implementovaným Fluent Designom sme videli tento rok už mnoho, no Microsoft si na poslednú chvíľu pripravil menšiu exkluzivitku. V nedeľu sa na stránke youtube objavilo ďalšie video, zobrazujúce Fluent Design prvky v praxi. Vo videu nájdete mnoho zaujímavých ukážok, ktoré určite potešia nejedného fanúšika Windowsu. Vynovená ponuka Štart alebo Kalkulačka s priesvitným efektom vyzerajú naozaj luxusne a už sa na ne nevieme dočkať. Fluent Design by podľa nás mohol Windows 10 oživiť, no hlavným problémom zostáva to, či sa do používania Fluent Designu pustia aj developeri aplikácií.

Ako ste na tom Vy? Tešíte sa na úplný príchod Fluent Designu, alebo sa Vám zdajú takéto kroky od Microsoft zbytočné? Dajte nám vedieť dole do komentárov. 

Zdroj: Youtube

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close