Spravodajstvo

Microsoft získal tvorcu obľúbeného lock screenu z Androidu

Spoločnosť Microsoft získala vývojárske štúdio Double Labs, ktoré je známe vďaka obľúbenému lock screenu z Androidu – Echo Notification Lockscreen. Informáciu priniesol portál Microsoft-news.com.

Len pre zaujímavosť, aplikácia Echo Notification Lockscreen má v Play store momentálne 1 000 000 – 5 000 000 inštalácií. Čo všetko v súčasnosti ponúka na zariadeniach s Androidom si pozrite vo videu nižšie:

 

https://www.youtube.com/watch?t=34&v=tj8Sv90lItU

Microsoft zrejme chystá vylepšenia Uzamykacej obrazovky vo Windows 10 pre mobilné zariadenia, a rád by preniesol niektoré s funkcionalít Echo Notification Lockscreen do svojho systému. Ktoré s funkcií Echo Notification Lockscreen by ste vo svojom zariadení s Windowsom uvítali Vy?

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close