Spravodajstvo

Microsoft začal uvoľňovať Windows 10 Mobile aj pre „non-insiderov“

Po piatkovom vypustení Windows 10 Mobile (build 10586.29) pre Fast ring Insiderov a následnom jeho vypustení pre používateľov Slow ringu začal dnes Microsoft postupne uvoľňovať Windows 10 aj pre nečlenov programu Windows Insider.

Medzi prvými používateľmi, ktorí hlásia dostupnosť oficiálnej aktualizácie patria majitelia Lumií 950 a 950 XL v USA, ako aj vybraní používatelia zariadenia Lumia 550 vo Veľkej Británii, čo korešponduje aj s oficiálnymi vyjadreniami správcu Facebook stránky Microsoftu, ktorý svojho času napísal, že Windows 10 Mobile bude postupne uvoľňovaní už počas decembra.

Ak chcete aj vy skúsiť či náhodou nepatríte medzi vybraných šťastlivcov, ktorým Windows 10 Mobile už dorazil, tak vám odporúčame pozrieť si v nastaveniach telefónu dostupné aktualizácie (Nastavenia > aktualizácie a zabezpečenie > aktualizácie telefónu). Dostupnosť samotnej aktualizácie sa však môže mierne líšiť v závislosti od modelu zariadenia, regiónu a operátora.

Informácie o tom priniesol portál Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close